Najważniejszy jest gość

Najważniejszy jest gość

Posiadając liczne restauracje w atrakcyjnych punktach Zurychu i Bazylei, firma Candrian Catering AG jest poważnym graczem w branży gastronomicznej. Wszystko musi tam działać sprawnie – także płatności bezgotówkowe. Dba o to firma SIX Payment Services.

24 restauracje, 10 barów, 8 kawiarni, 13 barów szybkiej obsługi, 2 hotele oraz usługi cateringowe: Firma Candrian Catering AG oferuje niemalże wszystko, czego gość sobie życzy. W oddanej do użytku w czerwcu nowej części dworca głównego w Zurychu firma Candrian Catering AG otworzyła pięć swoich punktów. W tamtejszych strefach barów szybkiej obsługi firma zdecydowała się na integrację terminali płatniczych z infrastrukturą kasową. Florian Farine, dyrektor ds. księgowości, wyjaśnia dlaczego: „kluczowe znaczenie ma tutaj szybkość – dzięki integracji można np. uniknąć błędów podczas wprowadzania danych”.

Szybkość i niezawodność – w obsłudze gości...

Szybkość i dokładność to magiczne słowa: Przy terminalu, podczas przetwarzania danych, a także podczas przetwarzania końcowego. Krótszy czas oczekiwania przy terminalu to efekt nie tylko integracji, lecz przede wszystkim dokonywania płatności zbliżeniowych, dlatego pracownicy firmy Candrian Catering AG chętnie informują gości o funkcji płatności zbliżeniowych. Podobnie jest w przypadku funkcji Automatycznego Przeliczania Walut (DCC): „pamiętamy, aby dobrze wyjaśniać gościom płynące z niej korzyści. Firma SIX oferuje w tej dziedzinie szkolenia dla naszych pracowników, co jest bardzo pomocne. Ponadto co miesiąc analizuję raport DCC i przekazuję dyrektorom informacje o tym, gdzie jest jeszcze niewykorzystany potencjał”, potwierdza Florian Farine. Szczególnie w przypadku mobilnych terminali płatniczych niezawodne i szybkie połączenie to kluczowy element, którego oczekują klienci oraz firma Candrian Catering AG. Nowe terminale płatnicze yoximo z oferty SIX, które automatycznie przełączają się pomiędzy połączeniem 3G i WLAN, zdecydowanie spełniają te oczekiwania.

... oraz w Backoffice

Szybkość i niezawodność potrzebne są nie tylko w obsłudze gości, lecz także podczas rozliczania płatności. Firma Candrian Catering AG korzysta obecnie z oprogramowania do raportowania opracowanego przez firmę SIX, o którym z zachwytem opowiada Florian Farine: „wcześniej wszystkie płatności trzeba było rozliczać ręcznie. Było to dużo bardziej czasochłonne i mniej przejrzyste. Obecnie rozliczanie płatności niemal wyłącznie odbywa się automatycznie, a my mamy doskonały przegląd wszystkich operacji. Dzięki temu natychmiast możemy znaleźć błędy i przede wszystkim zaoszczędzić bardzo dużo czasu. To fantastyczne rozwiązanie, które naprawdę mogę polecić każdemu – szkoda, że nie zaimplementowałem go wcześniej”. Spory zachwyt wzbudzają także pakiety serwisowe. Firmę Candrian Catering AG cieszy przede wszystkim fakt, iż do jej dyspozycji oddano darmowy numer, pod który może dzwonić z każdą sprawą. A dzięki pakietowi serwisowemu Pro korzysta ona z najlepszego wsparcia technicznego – bo kiedy dużo się dzieje, wszystko musi przebiegać sprawnie. O podjęciu współpracy z firmą SIX zdecydował również fakt, że oferuje ona kompleksowe usługi w zakresie płatności bezgotówkowych, co potwierdza Florian Farine: „bardzo starannie wybieramy partnerów biznesowych: dla nas liczy się to, aby mieli mocną pozycję na rynku i dostarczali nam kompleksowe usługi. Obecnie korzystamy na przykład z rozwiązań płatniczych firmy SIX dla płatności online. To naprawdę wielka zaleta”.

Candrian Catering AG

Firma Candrian Catering AG ma 24 restauracje, 10 barów, 8 kawiarni, 13 barów szybkiej obsługi, 2 hotele w Zurychu i Bazylei oraz dostarcza usługi cateringowe. Firma otworzyła pięć swoich punktów w oddanej do użytku w czerwcu nowej części dworca głównego w Zurychu.