Owocna współpraca: hotele 25hours i firma SIX

Owocna współpraca: hotele 25hours i firma SIX

Hotele 25hours stawiają na indywidualne wzornictwo oraz na kompleksowe rozwiązania płatnicze firmy SIX

Światowe, świeże, inspirujące − siedem hoteli 25hours w pięciu europejskich metropoliach oferuje zmęczonym podróżnikom idealne miejsce odpoczynku. Firma SIX Payment Services jest dumna z partnerstwa z tą siecią hoteli: od 2013 roku wszystkie hotele 25hours korzystają z Hospitality Solution firmy SIX, rozwiązania płatniczego stworzonego dla branży hotelowej, które zapewnia kompleksową obsługę płatności bezgotówkowych.

Oznacza to, że zajmujemy się wszystkimi kwestiami związanymi z płatnościami bezgotówkowymi w tych hotelach. „Dla nas to wielka zaleta: płatności bezgotówkowe to bardzo złożony temat i czasem trudno nad nim zapanować. Wtedy wystarczy tylko telefon”, podkreśla Sylvain Vodermaier, Rooms Division Manager hotelu 25hours w Dzielnicy Muzeów w Wiedniu.

Szybciej i wydajniej

Istotą Hospitality Solution jest integracja wszystkich kas z systemem hotelowym Property Management System (PMS) – dzięki temu wszystkimi płatnościami można zarządzać centralnie. Oznacza to ogromny zysk w zakresie wydajności i większą łatwość obsługi, dzięki czemu można uniknąć błędów podczas wprowadzania danych, co potwierdza także Urs Birbaumer, Rooms Division Manager w hotelu 25hours w Zurychu: „Hospitality Solution sprawia, że recepcja pracuje szybciej i wydajniej, a dzięki integracji mamy pewność eliminowania błędów podczas realizacji płatności kartą”.

Rozwiązanie obejmuje także terminale płatnicze, akceptację wszystkich powszechnie stosowanych kart płatniczych, usługi dodatkowe, takie jak dynamiczne przeliczanie walut (DCC), aplikację e-commerce i wyjątkowe wsparcie techniczne: „Współpraca z firmą SIX układa się znakomicie! Otrzymujemy doskonałe i bardzo szybkie wsparcie techniczne. Naprawdę bez zarzutu”, mówi z satysfakcją Sylvain Vodermaier. „I mamy pewność, że wszystkie procesy są zgodne z najnowszymi standardami bezpieczeństwa PCI”.

Hotel 25hours w Zurychu

Hotel ze 126 pokojami to świątynia wzornictwa w modnej dzielnicy Zürich West oraz idealny punkt wypadowy, gdy chcesz spędzić rześki letni wieczór nad rzeką lub gorącą noc w klubie.

W recepcji dzięki dynamicznemu przeliczaniu walut (DCC) goście na życzenie dokonują płatności w swojej rodzimej walucie a hotel korzysta z bardzo przyjaznej funkcji raportów dziennych.

Hotel 25hours w Dzielnicy Muzeów w Wiedniu

Tam, gdzie Wiedeń nie ma wiele wspólnego z barokiem: Hotel 25hours w Dzielnicy Muzeów to inspirujące połączenie elementów znalezionych na pchlim targu z wzornictwem przemysłowym.

W 2013 r. hotel zwiększył liczbę pokoi z 34 do 217. Dzięki Hospitality Solution recepcja, sklep, restauracja i bar są sterowane centralnie.