Crossboarder Acquiring gwarantuje bezgraniczne korzyści

Crossboarder Acquiring gwarantuje bezgraniczne korzyści

Międzynarodowe transakcje płatnicze stają się dziecinnie proste dzięki rozwiązaniu Crossborder Acquiring firmy SIX. Dzięki naszemu serwisowi Państwa transgraniczne transakcje są realizowane w łatwy, szybki i bezpieczny sposób – niezależnie od tego, gdzie się Państwo znajdują.

Gdy firma rozszerza swoją działalność na szczeblu międzynarodowym oznacza to ogromne wyzwanie logistyczne, administracyjne i kulturowe. Czy nie czuliby się Państwo spokojniejsi wiedząc, że Państwa płatności są realizowane w sposób sprawny także w przypadku transakcji transgranicznych? Kluczem do sukcesu jest rozwiązanie o nazwie Crossborder Acquiring. SIX Payment Services jest jednym z wiodących na świecie operatorów płatności, który oferuje sprzedawcom w pełni sprawne rozwiązanie.

Co oferuje Crossborder Acquiring

Chcą Państwo rozszerzyć swoją działalność gospodarczą poza granice kraju? Crossborder Acquiring firmy SIX oferuje Państwu kompletne rozwiązanie łączące najwyższy poziom bezpieczeństwa z elastycznością regionalnej działalności. Oto korzyści dla Państwa:

Wszystkie transakcje są realizowane transgranicznie za pośrednictwem centralnej platformy rozliczeniowej: niezależnie czy transakcji dokonano w fizycznym punkcie sprzedaży czy w sklepie internetowym. 
Przedsiębiorstwa działające na globalnym rynku korzystają z tej zalety, że ich działy IT, finansowe i kontroli mogą pracować z wykorzystaniem jednego systemu i identycznych raportów finansowych – co znacznie zmniejsza nakłady pracy administracyjnej.
Możecie Państwo czerpać korzyści ze znacznych oszczędności kosztów w obszarze IT dla systemów zarządzania sklepami oraz rozwiązań ERP.
Nasze rozwiązanie może obsługiwać wiele zintegrowanych kanałów sprzedaży. Dzięki niemu mogą Państwo zaoferować odpowiednie rozwiązanie płatnicze dla każdego wykorzystywanego kanału.
Wszystkie usługi z jednego źródła: Mają Państwo jednego partnera do obsługi wszystkich kwestii związanych z płatnościami bezgotówkowymi.

Szybkie, bezpiecznie i międzynarodowe płatności

Oprócz szerokiego dostępu do rozwiązań dla działalności międzynarodowej małe i średnie firmy korzystają także z szybkości i skuteczności naszych rozwiązań. W szczególności dla lokalnych firm i usługodawców rynków niszowych bezpośrednia obecność na stronie klienta jest coraz bardziej istotna. Nasze rozwiązania płatnicze funkcjonują niezależnie od tego, w której części Europy chcą Państwo otworzyć nowy sklep stacjonarny czy też internetowy. W ten sposób oferują Państwo swoim klientom najwyższej jakości międzynarodowe usługi dzięki zharmonizowanym procesom.

Firma SIX działa w obszarze Crossboarder Acquiring w ponad 30 krajach i od ponad dziesięciu lat odnosi sukcesy. Czy chcą Państwo także skorzystać z naszego doświadczenia? Skontaktujcie się z nami jeszcze dziś. Nasi specjaliści są w każdej chwili do Państwa dyspozycj.

Wybierz SIX

Wszystkie Twoje transakcje za pośrednictwem jednej platformy.