Tylko najlepsze rozwiązania - Beliani

Tylko najlepsze rozwiązania - Beliani

Prowadząc sklep internetowy Beliani, Stephan chce ułatwić życie swoim klientom, przynajmniej jeśli chodzi o zakup mebli. Według niego jednym z elementów pozytywnych doświadczeń konsumenckich jest niezawodny i nieskomplikowany proces płatności. To właśnie zapewnia SIX Payment Services!

Bracia Widmer są przedsiębiorcami od najmłodszych lat: Nie dostawali kieszonkowego od rodziców, więc musieli radzić sobie sami. Obecnie pomysłowi bracia prowadzą internetowy sklep meblowy Beliani, który ma w swojej ofercie designerskie przedmioty po niskich cenach i prowadzi sprzedaż już w jedenastu krajach.

Jednak koncepcja, która jest fundamentem działalności Beliani, to nie tylko elegancki design i dobra cena, ale także sprawny proces zakupu. A jego elementem są również szybkie i bezpieczne płatności. W tej kwestii bracia Widmer zdali się na SIX Payment Services i współpraca ta przynosi im wiele korzyści, między innymi, dzięki temu że mogą swobodnie zdobywać nowe rynki zbytu i w tych krajach również oferować doskonale dostosowane rozwiązania w zakresie płatności, gwarantujące sukces bez żadnych ograniczeń.