Tylko to, co najlepsze - AquaSpa

Tylko to, co najlepsze - AquaSpa

Świat Cynthii kręci się wokół relaksu i wypoczynku: Goście mogą się tu ukryć przed codziennością i zapomnieć o wszelkich problemach. Aby tak mogło się stać, Cynthia stawia na muzykę z gatunku ambient, wyselekcjonowane zabiegi pielęgnacyjne oraz system płatności SIX Payment Services.

Bracia Widmer są przedsiębiorcami od najmłodszych lat: Nie dostawali kieszonkowego od rodziców, więc musieli radzić sobie sami. Obecnie pomysłowi bracia prowadzą internetowy sklep meblowy Beliani, który ma w swojej ofercie designerskie przedmioty po niskich cenach i prowadzi sprzedaż już w jedenastu krajach.

Jednak koncepcja, która jest fundamentem działalności Beliani, to nie tylko elegancki design i dobra cena, ale także sprawny proces zakupu. A jego elementem są również szybkie i bezpieczne płatności. W tej kwestii bracia Widmer zdali się na SIX Payment Services i współpraca ta przynosi im wiele korzyści, między innymi, dzięki temu że mogą swobodnie zdobywać nowe rynki zbytu i w tych krajach również oferować doskonale dostosowane rozwiązania w zakresie płatności, gwarantujące sukces bez żadnych ograniczeń.