Digital Wallets – cyfrowe portfele jako środek płatniczy

Digital Wallets – cyfrowe portfele jako środek płatniczy

„Digital Wallets” to elektroniczne portfele, których można używać w połączeniu ze wszystkimi urządzeniami mobilnymi, takimi jak tablet, smartfon czy komputer. Korzyść dla użytkowników: wszystkie potrzebne informacje są już tam zapisane, a płatności można dokonywać łatwo, szybko i bezpiecznie jednym kliknięciem.

Oprócz różnych środków płatniczych w cyfrowym portfelu zapisane są także informacje na temat klienta, takie jak adres dostawy. Obsługa jest bardzo prosta: podczas zakupu klient loguje się do cyfrowego portfela preferowanej organizacji płatniczej („MasterPass” firmy MasterCard lub „V.me” firmy Visa) i wybiera odpowiedni środek płatniczy (kartę kredytową lub bankową). Proces zakupu jest realizowany prosto i bezpiecznie. Dane karty klienta nie są przekazywane sprzedawcy – są zapisane w cyfrowym portfelu.

Korzyść dla sprzedawców: dzięki uproszczonemu procesowi płatniczemu zmniejsza się liczba porzuceń koszyka podczas zakupów online. Transakcje rozliczane są tak, jak w przypadku normalnych zakupów. W transakcje nie są zaangażowane inne podmioty, dlatego są one bardzo przejrzyste. Zaawansowane procesy autoryzacji gwarantują bezpieczeństwo, a dzięki specjalnemu interfejsowi klienci mają dostęp do opcji płatniczych zapisanych w portfelu.

Digital wallets

Forduljon hozzánk bizalommal.

Beleegyezem a digitális pénztárca ingyenes aktiválásába.