Historia sukcesu rodem ze Szwajcarii

Historia sukcesu rodem ze Szwajcarii

Spoglądając wstecz, SIX Payment Services może poszczycić się udaną ścieżką rozwoju, a równocześnie śmiało patrzeć w obiecującą przyszłość: zawdzięczamy to naszej sprawdzonej, szwajcarskiej jakości.

Takie wartości, jak niezawodność, stabilność, niezmiennie wysoka jakość i zrównoważony dalszy rozwój to niezbędne elementy naszych wysoko uplasowanych, przyszłościowych produktów oraz doskonałej oferty usług. Sukces SIX Payment Services bazuje na szwajcarskiej jakości. W wielu krajach jesteśmy liderem różnych obszarów rynkowych: zajmujemy czołową lokatę na rynku parkingowych rozwiązań płatniczych w Wielkiej Brytanii i w USA, na rynku przetwarzania transakcji kartami płatniczymi w kilku krajach europejskich oraz na całym świecie w branży hotelarskiej i gastronomicznej. Tym samym jesteśmy jednym z największych oferentów usług związanych z obsługą transakcji w Europie, odnotowując stabilny i stały wzrost.

Nasi klienci i partnerzy korzystają z owoców naszego sukcesu: sprawdzonego know-how, uznanej wiedzy eksperckiej w różnych branżach oraz przemyślanych rozwiązań, ukierunkowanych na potrzeby klientów. A my otrzymujemy dzięki temu najcenniejszą nagrodę: zadowolenie naszych klientów.