Bezpieczeństwo zawsze i wszędzie

Bezpieczeństwo zawsze i wszędzie

Nie musisz zastanawiać się nad bezpieczeństwem płatności bezgotówkowych – to zadanie należy do nas. Dzięki temu możesz w pełni skupić się na swojej głównej działalności.

Gwarancja bezpieczeństwa oznacza dla nas przejęcie odpowiedzialności i wyprzedzanie innych o krok. SIX Payment Services stawia na najwyższe standardy bezpieczeństwa: Każdy produkt posiada certyfikat zgodności z najbardziej rygorystycznymi standardami, każda transakcja kodowana jest zgodnie z najnowszymi dostępnymi technologiami, a nasz Program Wykrywania Oszustw rozpoznaje podejrzane transakcje błyskawicznie i automatycznie już podczas procesu autoryzacji. Jesteśmy dumni z naszego zaangażowania w aktywną walkę z oszustwami, dzięki niemu mamy zawsze bieżące informacje w tym temacie.

Najwyższe standardy spełniają nie tylko oferowane przez nas produkty i procesy, ale także nasza infrastruktura: Nasze szwajcarskie centrum obliczeniowe spełnia najsurowsze wymogi w zakresie wydajności i bezpieczeństwa, jego ochronę zapewniają najnowocześniejsze systemy kontroli dostępu, a opracowane różne scenariusze awarii gwarantują nieprzerwaną pracę również w sytuacjach krytycznych.