Tylko najlepsze rozwiązania

Tylko najlepsze rozwiązania

Dla Ursa najważniejsze jest zadowolenie gości. Dlatego w grę wchodzą tylko najlepsze rozwiązania – także w zakresie dokonywania płatności kartą. W tym przypadku Urs zdaje się na doświadczenie i wiedzę firmy SIX Payment Services.

„Almost at home” – tak mają czuć się goście w hotelu 25hours w Zurychu. Urs, Rooms Division Manager hotelu, z wielką pasją angażuje się w realizację tego celu. Goście mają wobec niego najwyższe wymagania, a on ma najwyższe wymagania wobec partnerów biznesowych. Dlatego w zakresie płatności bezgotówkowych zdecydował się na współpracę z firmą SIX Payment Services.

Dzięki temu Urs nie tylko zyskał doświadczonego i niezawodnego partnera biznesowego, lecz także rozwiązanie dopasowane do branży hotelarskiej. Obejmuje ono terminale płatnicze i akceptację wszystkich powszechnie stosowanych kart płatniczych, a także integrację z systemem zarządzania hotelem wraz z internetowym narzędziem do raportowania oraz inne przemyślane funkcje dodatkowe. W ten sposób dzięki funkcji Automatycznego Przeliczania Walut (DCC) twoi goście za naciśnięciem przycisku dokonują płatności w swojej rodzimej walucie. Firma SIX pomoże ci znaleźć rozwiązanie, którego potrzebujesz – i które jest równie elastyczne jak twoja firma.