Firma SIX prezentuje z dumą nowego yomani XR!

«yomani XR» to nowy terminal firmy SIX dla punktów sprzedaży. Łączy on najnowszą technologię z atrakcyjnym wzornictwem i przekonuje wieloma przemyślanymi detalami.

Dzięki nowemu yomani XR twoja firma będzie gotowa na wyzwania przyszłości, a klienci przekonają się do częstszego dokonywania płatności bezgotówkowych. Dzięki temu nie tylko twoi klienci, lecz także i ty zaoszczędzisz cenny czas. Możesz wybrać spośród trzech dostępnych wariantów:

yomani XR PINPAD zintegrowany z systemem kasowym to idealne rozwiązanie dla obleganych kas zapewniające szybkie przetwarzanie płatności.

yomani XR AUTONOM z osobną jednostką dla sprzedawcy umożliwia łatwą i szybką instalację niezależnie od systemu kasowego.

yomani XR COMPACT to kompaktowa alternatywa ze zintegrowaną drukarką, której również można używać niezależnie od kasy.

Wszystkie warianty yomani XR posiadają certyfikat PCI-DSS do 2023 r. i gwarantują długoterminowe bezpieczeństwo inwestycji. Ponadto wszystkie terminale yomani XR są standardowo wyposażone w czytnik do płatności bezstykowych do dokonywania transakcji za pośrednictwem NFC (Near Field Communication to międzynarodowy radiowy standard komunikacji pozwalający na bezprzewodową wymianę danych na odległość kilku centymetrów).